Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin (Powiat Wołomiński)

1549
Czas trwania wydarzenia: od: 24.02.2018 r., godz. 10.00 do: 24.02.2018 r., godz. 19.00

Ośrodek Kultury i Sportu

ul. Łukasińskiego 1/3 05-220 Zielonka

Powiat Wołomiński

KSW Kyokushin

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprasza do Zielonki na finały Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Karate. Ten prestiżowy turniej odbędzie się w sobotę 24 lutego w Ośrodku Kultury i Sportu, przy ul. Łukasińskiego 1/3. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Wołomiński oraz Burmistrz Miasta Zielonka.
Najlepsi zawodnicy z Mazowsza będą rywalizować w widowiskowej pełno kontaktowej formule walki sportowej. Zielonka będzie reprezentowana przez silną 40 osobową grupę, która na co dzień trenuje w KSW KYOKUSHIN. Zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny.
Początek eliminacji o godzinie 12.00, a od godz. 17.00 rozpocznie widowiskowa Gala połączona z walkami finałowymi full contact kobiet i mężczyzn. Więcej informacji na www.kswkyokushin.pl