Wernisaż pt. "Intymne życie cegieł" i koncert zespołu Plateau

1555
Czas trwania wydarzenia: od: 05.07.2018 r., godz. 18.00 do: 05.07.2018 r., godz. 20.00

Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości (FABRYCZKA),
uL. Orwida 20, 05-200 Wołomin

Powiat Wołomiński

Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości (FABRYCZKA)

Fabryczka zaprasza na niezwykłą wystawę kolekcjonerską, która wprowadzi nas w tajemniczą i często zaskakującą przeszłość prawie pięćdziesięciu sztuk zabytkowych cegieł, poczynając od czasów średniowiecznych aż po współczesność. Niektóre z nich noszą na sobie niezwykłe ślady, znaki lub odciski sprzed setek lat.
Po wernisażu – akustyczny koncert zespołu Plateau
Słyną z fenomenalnych koncertów, których zagrali już ponad 700! Twórcy bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta" (z odważnymi aranżacjami piosenek Mistrza), autorzy przebojów "Niebezpiecznie piękny świt", "Nic nie pachnie jak Ty" (duet z Renatą Przemyk), ale przede wszystkim - zespół który na żywo potrafi zaczarować, wzruszyć i rozbawić publiczność do łez.
Zapraszamy do Fabryczki w Wołominie przy ul. Orwida 20.
5 lipca (czwartek) 2018
godzina 18:00 – wernisaż pt.„Intymne życie cegieł”,