V Mazowiecki Drużynowy Turniej BOCCIA

1259
Czas trwania wydarzenia: od: 24.05.2018 r., godz. 10.00 do: 24.05.2018 r., godz. 14.30

Powiat Wołomiński

Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie
ul. Miła 22, 05-200 Wołomin

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w sportowym święcie, którym będzie V MAZOWIECKI DRUŻYNOWY TURNIEJ BOCCIA. Impreza odbędzie się 24 maja 2018 roku w hali sportowej OSiR "HURAGAN" w Wołominie. Głównym organizatorem turnieju jest Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie, współorganizatorem Powiat Wołomiński i OSiR "HURAGAN" Wołomin. Patronat honorowy nad turniejem objął Mazowiecki Kurator Oświaty. Ponadto patronat nad imprezą objęli: Burmistrz Miasta Radzymin, Burmistrz Miasta Ząbki i Burmistrz Miasta Zielonka.
Będzie to jubileuszowy V turniej, który jest jedną z największych imprez w tej dyscyplinie sportu na Mazowszu i w Polsce! Swój udział zapowiedziało około 150 zawodników z 24 placówek, szkół, ośrodków, stowarzyszeń zajmujących się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie z całego Mazowsza, m.in. z: Radomia, Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Ząbek, Ostrówka, Warszawy, Otwocka.