Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki w Tłuszczu

Data: 19.12.2019 r., godz. 11.00    1173
Od 5 października do 14 grudnia w Hali sportowej Zespołu Szkół w Tłuszczu przy ul. Radzymińskiej 2 toczyły się rozgrywki w ramach Amatorskiej Ligi Siatkówki drużyn mieszanych. Zawody były przeznaczone dla mieszkańców powiatu wołomińskiego bez względu na wiek. Drużyny składały się z mężczyzn i minimum dwóch kobiet, które zawsze musiały przebywać na boisku. Mecze odbywały się w soboty wg. harmonogramu: 5, 19 października, 6,16,30 listopada i 14 grudnia. Każdej soboty rozegrano po cztery mecze w godz. 10.00 11.00 12.00 i 13.00. W rozgrywkach brało udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. W tej fazie rozgrywek rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Cztery najlepsze zespoły wyłonione po tej fazie zagrały w finale wg. schematu; A1-B2 i B1-A2.
Następnie mecz o III miejsce i mecz o miejsce I. Ogółem w zawodach wzięło udział 90 uczestników. Rozegrano 24 mecze. 20 meczy grupowych i cztery finałowe.
Organizatorami byli: Uczniowski Klub Sportowy działający przy ZS im. KK. Baczyńskiego w Tłuszczu oraz Starostwo Powiatu Wołomińskiego, które było również fundatorem nagród.
Klasyfikacja końcowa:
1. No Nieźle
2. Sunrise Beaver Squad
3. Weekend
4. Smerfy
5-10 (kolejność przypadkowa)
Swojacy, Wyjadacze, M-Power, Co Co Jumbo, RAS Radzymin, Unity.
Nagrody indywidualne MVP-i zdobyli:
Patrycja Nowak ( Weekend) i Borys Gankowski (No Nieźle).