„Qlturka Wieczorową Porą” - relacja

Data: 12.11.2019 r., godz. 16.00    1006
8 listopada 2019 r. w Centrum Aktywności Fabryczna 3, Marki odbyło się drugie wydarzenie w ramach trzeciej edycji „Qlturki Wieczorową Porą”. O godzinie 18:00 goście zostali przywitani przez Prezes Fundacji Otwarte Serce oraz koordynatora projektu. Pierwszą atrakcją był pokaz baristyczny, podczas którego spróbować można było kawy parzonej alternatywnymi metodami i porozmawiać o kawie ze specjalistą. O godzinie 18:30 na scenie pojawiła się Zuza Gadowska – wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów i muzyki. Podczas wydarzenia zaprezentowała swój autorski materiał w wydaniu solowym. Usłyszeć można było m.in. singla „Nie wpuszczam Cię”, który niedawno został wydany poprzez wytwórnię Kayax w ramach projektu "My name is new". Na wydarzeniu było około 40 osób, m.in. rodziny z dziećmi, przedstawiciele organizacji pozarządowych, sympatycy Fundacji Otwarte Serce oraz samej Zuzy Gadowskiej. Obecni byli również przedstawiciele lokalnych mediów – Tuba Marek, WWL24 oraz główny partner projektu – Wild Flies.
Projekt jest współfinansowany przez Powiat Wołomiński.