Jesteś tutaj:

Szkolenie pt. MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI I TRADYCJE KULINARNE – DOBRE PRAKTYKI PSZCZELARSKIE

Data: 23.01.2019 r., godz. 13.04    550
Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, w tym pszczelarzy z terenu LGD „Równiny Wołomińskiej” na bezpłatne szkolenie pt. MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI I TRADYCJE KULINARNE – DOBRE PRAKTYKI PSZCZELARSKIE. Szkolenie to odbędzie się w dniu 13.02.2019 r. o godzinie 10:00 w Wołominie ul. Wileńska 36 A p. II.
ZAPROSZENIE

Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, w tym pszczelarzy z terenu LGD „Równiny Wołomińskiej” na bezpłatne szkolenie pt. MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI I TRADYCJE KULINARNE – DOBRE PRAKTYKI PSZCZELARSKIE. 

Szkolenie to odbędzie się w dniu 13.02.2019 r. o godzinie 10:00 w Wołominie ul. Wileńska 36 A p. II. 

Na szkoleniu zostanie poruszona tematyka:
-  roli pszczół w środowisku,
- poznanie życia rodziny pszczelej,
- organizacji pracy pasiecznej, zapoznanie z wyrobami pszczelimi (miody, pyłek, pierzga, mleczko pszczele, wosk),
- nauka rozpoznawania zafałszowań miodu,
- zdobycie informacji o wzajemnych relacjach pszczelarz – klient

Zapraszamy również pszczelarzy, który chcieliby zaprezentować swoje produkty, będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie na najlepszy miód. Wstęp wolny lecz prosimy o informację mailową na adres biuro@lgdrw.pl">biuro@lgdrw.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 29 649 18 31 lub 662 329 278.