"Qlturka Wieczorową Porą"

Data: 30.10.2018 r., godz. 08.38    1331
26 października 2018 roku odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka Wieczorową Porą” dofinansowanego z Powiatu Wołomińskiego.
W ramach wieczorka odbył się koncert zespołu All the Same oraz pokaz baristyczny. Organizatorem serii wieczorków kulturalnych jest Fundacja Otwarte Serce.

All the Same (ang. mimo wszystko / wszystko jedno) to mieszanka głośnego rock'n'rolla, alternatywnego rocka i klimatycznych, gitarowych ballad. Na co dzień przyjaciele, którzy bawią się muzyką i pracują obecnie nad debiutanckim albumem. Po zagraniu razem zaledwie kilku koncertów zostali zwycięzcami II edycji "Mordor Music Festival 2018". Na koncercie zaprezentowali materiał autorski, który niebawem będzie można usłyszeć na ich debiutanckiej płycie.

Działania promocyjne podjęte w projekcie: Promocja na stronach internetowych (www.otwarteserce.pl, www.marki.net.pl, w zakładce Fundacja Otwarte Serce i na stronie głównej,): zamieszczanie informacji nt. rozpoczęcia projektu. Wieczorek promowany był za pośrednictwem facebooka poprzez oficjalny fanpage „Qlturki” oraz za pomocą zaproszeń i plakatów. Informacja ustna przekazana podczas otwarcia wydarzenia. Promocja wydarzenia była również na oficjalnej stronie Tuby Marek (lokalnej telewizji internetowej), oraz tablicy elektronicznej Urzędu Miasta Marki. Podczas wydarzenia obok sceny widoczny był roll-up z logo Powiatu Wołomińskiego. Wieczorek promowany był także podczas poniedziałkowej audycji w Radiu Praga.
Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem. Do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach przybyło ok. 40 osób.