Koncert Mazowsze w sercu Niepodległej

Data: 04.09.2018 r., godz. 16.00    2412
Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski i Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan serdecznie zapraszają na ucztę muzyczną przygotowaną przez Mazowiecki Teatr Muzyczny. 10 września o godz. 18.00 w Galerii przy Fabryczce odbędzie się koncert pt. "Mazowsze w sercu Niepodległej".
W programie znajdą się najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne i znaczące dla ostatnich 100 lat utwory polskiej literatury muzycznej, a także fragmenty utworów literackich.

W koncercie wystąpią: Tomasz Gęsikowski, Izabela Bukowska-Chądzyńska, Stanisław Górka, Arkadiusz Głogowski i Artur Gotz. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Gęsikowski, aktor filmowy i teatralny, który jest jednocześnie reżyserem przedsięwzięcia. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął kompozytor, aranżer, obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 70 lat – Zbigniew Rymarz.

Cykl koncertów pod honorowym patronatem Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Wstęp wolny!!! Zapraszamy serdecznie