Finał w koszykówce chłopców rocznika 2002/2004

Data: 19.12.2017 r., godz. 00.00    2524
W dniu 12.12.2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga w Ząbkach został rozegrany Finał Mistrzostw Powiatu Wołomińskiego w koszykówce chłopców z rocznika 2002/2004 w kategorii młodzież.
Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły, które awansowały z rozgrywek rejonowych. Zawody przeprowadził Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego
w Wołominie, Powiat Wołomiński, oraz dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego miejscowej szkoły.Za sprawy organizacyjne odpowiadał p. Robert Węgrzynek – trener drużyny gospodarzy. Zawody sędziował p. Wojciech Nikiel. Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym" według wylosowanej kolejności.Kolejność w finale:
1) SP 1 Ząbki,
2) Gimnazjum 1 Wołomin,
3) Gimnazjum nr 2 Marki,
4) Gimnazjum w Postoliskach.

Dyplomy i medale dla uczestników wręczała dyrektor SP nr 1 p. Agnieszka Piskorek. Zawody przebiegały w atmosferze sportowej walki i w duchu „fair play”. Ośmiu zawodników zwycięskiej drużyny z Ząbek trenuje koszykówkę w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Ząbki i występuje w rozgrywkach kadetów młodszych WOZkosz WM. na koszykarskich parkietach Mazowsza. Trenerem drużyny jest p. Robert Węgrzynek.