Data: 31.08.2020 r., godz. 10.50    2554
Rozpoczęcie robót budowlanych związanych z Rozbudową drogi powiatowej nr 4338W (ul. Słonecznej) na odcinku od skrzyżowania ulic Słonecznej z Królewską w m. Kowalicha do skrzyżowania ul. Marianowskich (powiatowej i gminnej) w m. Marianów, gmina Dąbrówka.
Wydział Dróg Powiatowych informuje, że w związku z planowanym przez Wykonawcę rozpoczęciem robót budowlanych związanych z Rozbudową drogi powiatowej nr 4338W (ul. Słonecznej) na odcinku od skrzyżowania ulic Słonecznej z Królewską w m. Kowalicha do skrzyżowania ul. Marianowskich (powiatowej i gminnej) w m. Marianów, gmina Dąbrówka, w ramach zadania, Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4338W od skrzyżowania ulic Słonecznej z Królewską w m. Kowalicha do skrzyżowania ulic Marianowskich w msc. Marianów, gm. Dąbrówka.

W tym tygodniu zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu drogowym na drodze powiatowej Nr 4338W relacji Ludwinów – Kowalicha – Marianów (na grafikach proponowany objazd).