Dystrybucja banknotu pamiątkowego

Dystrybucja banknotu wydanego z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku

22 sierpnia 2020 (sobota) od godz. 9.00 do godz.14.00, przed
budynkiem Starostwa Powiatu Wołomińskiego, ul. Prądzyńskiego 3, 05-200
Wołomin, odbędzie się dystrybucja banknotu z myślą o mieszkańcach
powiatu wołomińskiego.

Sprzedaż internetowa planowana jest również na dzień 22 sierpnia 2020.

Dystrybucja banknotu będzie odbywać się przez automat do wydawania banknotów, przyjmujący tylko monety 5 złotowe lub poprzez stanowisko z kasą fiskalną.

Adres strony internetowej poświęconej banknotowi:

Banknoty sprzedawane będą według kolejności numerów biletów mobilnych, także osobom które nie posiadają kodu QR.

Aby przejść na stronę pobierania biletu mobilnego, należy odczytać widoczny obok kod QR, używając aplikacji czytnika kodów QR na smartfonie. Można również załadować w przeglądarce stronę znajdującą się pod adresem https://biletmobilny.esouvenir.pl. Połączenie z systemem jest bezpieczne i obsługuje szyfrowanie danych certyfikatem SSL.

Prezentowany obok film wyjaśnia zasadę działania systemu iFLOW, obsługującego mobilne bilety w wirtualnej kolejce.

Wobec powyższego w dniu 22 sierpnia 2020 (sobota) są dwa sposoby zakupu banknotu: przez internet oraz osobiście. Zakup przez internet wymaga jedynie wejścia na stronę Emitenta o dogodnej dla Kupującego porze oraz dokonania zakupu. Nie jest w tym przypadku wymagane posiadanie biletu wirtualnego i nie obowiązują żadne kolejki, a jedynie zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Wiąże się z tym konieczność pobrania biletu mobilnego z numerem danego użytkownika w wirtualnej kolejce.
Takie rozwiązanie umożliwi osobom chcącym zakupić banknot nie tylko
pobranie biletu, ale również podgląd ich aktualnego miejsca w kolejce.
Dodatkowo, jest to rozwiązanie całkowicie bezkontaktowe, co jest szczególnie ważne w okresie pandemii COVID-19.