Wsparcie psychologiczne

Data: 14.04.2020 r., godz. 09.30    1500
Wsparcie psychologiczne dla osób dotkniętych w różny sposób skutkami panującego w naszym kraju i na świecie kryzysu epidemicznego. Zgłoszenia i rejestracja pod numerem telefonu: 535 972 001. Działania współfinansowane z środków Powiatu Wołomińskiego w ramach projektów realizowanych przez Fundacje Spektrum.
W związku zaistniałą sytuacją epidemii, Fundacja Spektrum oferuje Państwu swoją pomoc.

Wsparcie psychologiczne dla osób dotkniętych w różny sposób skutkami panującego w naszym kraju i na świecie kryzysu epidemicznego. W celu umówienia się na rozmowę, należy zgłosić się i zarejestrować pod numerem telefonu: 535 972 001.