Wernisaż wystawy malarstwa Krystyny Pisarskiej

1449
Czas trwania wydarzenia: od: 27.10.2018 r., godz. 18.00 do: 27.10.2018 r., godz. 20.00

Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości (FABRYCZKA),
uL. Orwida 20, 05-200 Wołomin

Powiat Wołomiński

Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości (FABRYCZKA)

Celem artystki jest, żeby jej sztuka nie zmuszała odbiorców do myślenia, tylko była dla nich odpoczynkiem. Na jej obrazach możemy zobaczyć najczęściej kwiaty, ale maluje również martwą naturę, krajobrazy, portrety, a także ilustracje które autorka określa jako fantazje. Swoje prace wykonuje różnymi technikami: farbami olejnymi, akrylami, temperami, kredkami, farbami wodnymi. Jej obrazy były już kilkanaście razy prezentowane w lokalnych ośrodkach kultury.

Krystyna Pisarska oprócz malarstwa zajmuje się też animacją. Pracowała przy produkcji 20 filmów animowanych, były to m.in: „Wędrówki Pyzy”, „Pomysłowy wnuczek”, „Tydzie przygód
w Afryce”, „Tryumf Pana Kleksa”, „Zima w Wiklinowej Zatoce”, „Podróze w burzowej chmurze”.

Oprawę muzyczną wernisażu zapewni SeaSpace Trio, w którego skład wchodzą: Robert Skrzypiec (pianino), Paweł Wolski-Rzewuski (gitara basowa) i Łukasz Biliński (perkusja).

Więcej informacji na www.facebook.com/fabryczka.wolomin/
e-mail: fabryczka@powiat-wolominski.pl