Spotkanie informacyjne na temat 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Data: 26.02.2020 r., godz. 16.00    1374
W spotkaniu udział wzięli Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł, Starosta Adam Lubiak, burmistrzowie gmin Powiatu Wołomińskiego i licznie przybyli samorządowcy z powiatu oraz media.
Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wołominie, miało miejsce spotkanie informacyjne na temat 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. W spotkaniu udział wzięli Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł, Starosta Adam Lubiak, burmistrzowie gmin Powiatu Wołomińskiego i licznie przybyli samorządowcy z powiatu. Podczas spotkania podkreślono znaczenie Bitwy Warszawskiej 1920 roku i przedstawiono program obchodów.
W spotkaniu wzięły także udział licznie przybyłe media m.in.:
TVP INFO, Polsat, WWL24, Fakty WWL, Życie Powiatu na Mazowszu, Polska Zbrojna, PAP, Wieści Podwarszawskie.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w obchodach 100.lecia zwycięskiej Bitwy Warszawskiej 1920 roku.