Otwarcie lodowiska w Wołominie

Data: 10.02.2020 r., godz. 15.45    1282
Uroczyste otwarcie lodowiska przy Zespole Szkół w Wołominie Ul. Legionów 85.
Dziś miało miejsce uroczyste otwarcie lodowiska przy Zespole Szkół w Wołominie Ul. Legionów 85. W otwarciu wzięli udział licznie przybyli mieszkańcy powiatu wołomińskiego, rodziny z dziećmi i młodzież.
Otwarcia dokonał Adam Lubiak - Starosta Wołomiński i Hanna Skrzypczak Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury.
W programie odbył się pokaz jazdy figurowej na lodzie, program animacyjny dla dzieci, gry i konkursy na lodzie, które poprowadziła Anna Kukawska - polska aktorka i piosenkarka znana m.in z serialu ,,Policjantki i Policjanci". Na miejscu można było skorzystać z wypożyczalni łyżew (dzieci i młodzież szkolna - w ferie z legitymacją szkolną bezpłatnie), posilić się słodką niespodzianką oraz kubkiem gorącej czekolady. W wydarzeniu uczestniczyli również: Katarzyna Dydek - polska koszykarka, złota medalistka i mistrzyni Europy z 1999 roku, olimpijka wraz z siostrą Marta Dydek także koszykarka, brązowa medalistka mistrzostw Europy U18 z 2000 roku - od zawsze związane z Powiatem Wołomińskim. Byli razem z nami także radni miasta i gminy Wołomin Agnieszka Koza, Andrzej Fuśnik oraz radny powiatowy Konrad Fuśnik. Wszystkim dziękujemy!

Zapraszamy!!!

UWAGA!
Lodowisko jest nieczynne w czasie opadów deszczu.