Uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Data: 21.11.2019 r., godz. 16.15    1329
Uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości "Fabryczka" w Wołominie.
21.11.2019 r., odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Spotkanie z pracownikami służb pomocy społecznej miało miejsce w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości "Fabryczka" w Wołominie.
Spotkanie poprowadził Maciej Burakowski, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Podziękowania za trud pracy pracowników socjalnych, wygłosił Robert Szydlik - Wicestarosta Wołomiński, który wraz z Pawłem Dąbrowskim, Członkiem Zarządu Powiatu Wołomińskiego wręczył wyróżnionym pracownikom, upominki okolicznościowe.
Po części oficjalnej, odbył się spektakl pt. "Pan Twardowski", przygotowany przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Tłuszczu. Pracownikom socjalnym życzymy zdrowia i wytrwałości w pracy.