„Podwieczorki muzyczne dla dzieci”

Data: 19.11.2019 r., godz. 09.30    760
W najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie dla najmłodszych melomanów z cyklu „Podwieczorki muzyczne dla dzieci”. Tematem spotkania będzie Święto Niepodległości, które obchodzimy 11 listopada. Serdecznie zapraszamy w czwartek 21 listopada 2019 r. o godzinie 13:00. Wstęp wolny.
W najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie dla najmłodszych melomanów z cyklu „Podwieczorki muzyczne dla dzieci”. Tematem spotkania będzie Święto Niepodległości, które obchodzimy 11 listopada. W podwieczorku wezmą udział dzieci z Przedszkola nr 9 im. Jasia i Małgosi w Wołominie. Program spotkania przygotowała Agencja Artystyczna PRO-ARTE. W programie znajdą się najpiękniejsze utwory niepodległościowe w wykonaniu profesjonalnych artystów.
Podwieczorek realizowany jest w ramach projektu „Niestandardowe działania mające na celu upamiętnianie świąt narodowych, postaci historycznych, szczególnie związanych z ziemiami powiatu wołomińskiego” dofinansowanego przez Powiat Wołomiński