Otwarcie ulicy Weteranów i Rajd na orientację

Data: 23.09.2019 r., godz. 10.40    959
Starosta Adam Lubiak, Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, sołtys Łąk oraz Klub Kamyk Radzymin MTB Team zaprasza na otwarcia ulicy Weteranów i ścieżki rowerowej, które odbędą się w 28 września 2019 r. (sobota) w miejscowości Łąki na placu sołeckim u zbiegu ul. Weteranów i Przylesie.
Uroczystość zwieńczy dwie znaczące inwestycje drogowe - powiatową i gminną. Powiat Wołomiński zrealizował budowę nowej nawierzchni na ul. Weteranów, natomiast gmina Radzymin zbudowała wzdłuż ul. Weteranów ścieżkę rowerową wraz z infrastrukturą, finalizując tym samym pierwszy etap budowy ścieżek rowerowych w gminie Radzymin. Przed oficjalnym otwarciem odbędzie się Rowerowy Rajd na Orientację, do udziału w którym zapraszamy wszystkich miłośników zabawy na dwóch kółkach, zaś po uroczystości serdecznie zachęcamy do pozostania z nami na rodzinnym pikniku sołeckim w Łąkach.

Harmonogram uroczystości:
  • 12:00-15:00 Rajd Rowerowy na orientację
  • 15:00-15:20 Oficjalna uroczystość otwarcia ul. Weteranów i ścieżki rowerowej
  • 15:20-15:40 Dekoracja zwycięzców Rajdu Rowerowego
  • 15:00-20:00 Rodzinny piknik sołecki w Łąkach
Mam nadzieję, że dołączą Państwo do nas w sobotę 28 września!