HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 - głosowanie zakończone

Data: 04.09.2019 r., godz. 11.08    1112
W tegorocznym plebiscycie medycznym HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 Pani Renata Skorupa - pielęgniarka Oddziału Pediatrii w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie otrzymała tytuł „Pielęgniarka Roku ” Powiatu Wołomińskiego.
HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 - głosowanie zakończone

Dyrekcja Szpitala złożyła Pani Renacie Skorupie serdeczne gratulacje i podziękowania za pełne zaangażowanie i szczególną uwagę okazywaną pacjentom podczas codziennej pracy.

Plebiscyt został zorganizowany wspólnie z redakcją "Polskiej Metropolii Warszawskiej" i serwisu Naszemiasto.pl pod honorowym patronatem:
• Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego
• Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie