W jak wołomiński W jak wyprawa.

Data: 03.09.2019 r., godz. 15.15    921
Masz wolne popołudnie albo cały weekend? I zastanawiasz się czy w okolicy dzieje się coś ciekawego? Wejdź na „Wyprawa z Naturą i Kulturą” - na bieżąco zamieszczane są tu informacje o wszystkich wydarzeniach z terenu powiatu wołomińskiego:
Wejdź na Wyprawa z Naturą i Kulturą - na bieżąco zamieszczane są tu informacje o wszystkich wydarzeniach z terenu powiatu wołomińskiego:

koncerty, wystawy, warsztaty, biegi, rajdy, plenery, festiwale, wernisaże, zajęcia dla dzieci i dorosłych, obchody rocznic, zawody, seanse, spotkania i wiele innych.

Jesteśmy jak porównywarka cen, ale u nas możesz porównać wydarzenia i wybrać to, które najbardziej Ci odpowiada.

Aby być zawsze na bieżąco gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania
strony. A w przypadku chęci otrzymywania informacji o zbliżających się wydarzeniach
w formie SMSów można także zapisać się do bezpłatnego Serwisu SMS Powiatu Wołomińskiego.

Projekt współfinansuje Powiat Wołomiński, a prowadzi Stowarzyszenie AXA.