Jesteś tutaj:

Uczestniczę w obchodach Cudu nad Wisłą!

Data: 14.08.2019 r., godz. 08.31    637
Zbliżając się do 100. rocznicy "Cudu nad Wisłą" w Ossowie Powiat Wołomiński przygotował niespodziankę - legitymację uczestnika obchodów Bitwy Warszawskiej 1920 roku!
Uczestnicy tegorocznych obchodów w Ossowie otrzymają pamiątkową legitymację z pieczątką potwierdzającą obecność! Stemple będzie można otrzymać, aż do 2020 roku, czyli stulecia Bitwy Warszawskiej!

W sierpniu 2020 roku w 100. rocznicę obchodów Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie właściciele legitymacji, którzy przez 4 lata kolekcjonowali pamiątkowe stemple wezmą udział w konkursie z nagrodami „Uczestniczę w obchodach Cudu nad Wisłą w Ossowie”, REGULAMIN KONKURSU.

Stanowisko wbijania stempli będzie usytuowane na terenie odbywających się obchodów wzdłuż drogi prowadzącej do kaplicy (przed mostkiem). W konkursie będą mogły wziąć udział osoby, które w dniu losowania (sierpień 2020 roku) będą pełnoletnie.

Historię Bitwy Warszawskiej należy znać i przekazywać kolejnym pokoleniom. Legitymacja będzie motywacją dla najmłodszych do czynnego uczestnictwa w obchodach rocznicowych jednego z najważniejszych polskich zwycięstw!


Wydział Kultury, Promocji i Sportu
Starostwa Powiatowego w Wołominie