VII edycja Mazowieckiego Festiwalu Harmonistów

Data: 13.08.2019 r., godz. 13.00    1083
Wszystkich miłośników dźwięków harmonii Fabryczka zaprasza na VII edycję Mazowieckiego Festiwalu Harmonistów, która odbędzie się 31 sierpnia br. Zagrają przedstawiciele młodego, średniego i starszego pokolenia muzykantów. Usłyszymy Jana Karczewskiego z Kapeli Młodych Sobotnie Granie, harmonistów z wieloletnim doświadczeniem - Jana Fokta i Wiesławę Gromadzką, natomiast na akordeonie zagrają Jerzy Grieger i Tadeusz Filipczuk którzy są członkami Kapeli Ludowej Mazowszanie.
Jak co roku wydarzenia poprowadzi Adam Strug.
Utwory wykonywane na harmonii są nie tylko do słuchania ale i do tańca więc nieodzownym elementem naszego festiwalu jest oczywiście potańcówka.

Zapraszamy do Fabryczki w Wołominie przy ul. Orwida 20.
31 sierpnia 2019 (sobota)

Więcej informacji na www.fabryczka.com.pl
e-mail: fabryczka@powiat-wolominski.pl