Jesteś tutaj:

PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD FINANSOWANY PRZEZ PFRON

Data: 01.08.2019 r., godz. 15.51    821
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie uprzejmie informuje, iż PFRON podjął decyzję o uruchomieniu w bieżącym roku naboru wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym w ramach Obszaru C Zadanie 1 w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd“ w 2019 r.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie uprzejmie informuje, iż Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął decyzję o uruchomieniu w bieżącym roku naboru wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym w ramach Obszaru C Zadanie 1 w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd“ w 2019 roku. Odbiorcą pomocy jest osoba, która:
• posiada znaczny stopień niepełnosprawności lub w przypadku osób do 16 roku życia – orzeczenie o niepełnosprawności,
• jest zatrudnionia lub pobiera naukę lub ma potwierdzone opinią eksperta PFRON rokowania uzyskania zdolności do pracy albo do podjęcia nauki w wyniku wsparcia udzielonego w programie,
• jest w wieku do lat 18 lub w wieku aktywności zawodowej lub zatrudniona,
• posiada dysfunkcje uniemożliwiające samodzielne poruszanie sie za pomocą wózka inwalidzkiego o napedzie ręcznym.


Wnioski dostępne są pod poniższym linkiem https://wolomin.naszepcpr.pl/aktywny-samorzad/wnioski oraz w Biurze Obsługi w PCPR w Wołominie ul. Legionów 78.


Wnioski można składać w Biurze Obsługi PCPR w Wołominie przy ulicy Legionów 78 lub pocztą tradycyjną do 31 sierpnia 2019r.


W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 22 776 44 95/96 w. 103.