Spotkanie nt. programów dotacyjnych Biura "Niepodległa"

Data: 22.02.2018 r., godz. 15.00    2582
Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie w sprawie Programu Wieloletniego "Niepodległa", które odbyło się 21 lutego w Starostwie Powiatowym w Wołominie. W konferencji wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli samorządów, ośrodków kultury i organizacji pozarządowych, w tym osoby z Płocka, Gostynina czy Zwolenia.
Spotkanie prowadzone było przez pracowników Biura Programu "Niepodległa", którzy opowiedzieli o programie "Niepodległa" oraz o naborze do programu dotacyjnego dla instytucji kultury i NGO na rok 2018. Uczestnicy zostali też zapoznani z zasadami tworzenia projektów lokalnych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.

Organizatorami spotkania byli: Dyrektor Biura "Niepodległa", Przewodniczący Związku Powiatów Polskich oraz Starosta Wołomiński.

Materiały do pobrania: