Nowi Dyrektorzy placówek oświatowych

Data: 23.07.2019 r., godz. 16.00    1734
Dyrektorzy trzech placówek oświatowych powiatu wołomińskiego otrzymali z rąk Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka i Wicestarosty Wołomińskiego Roberta Szydlika akty powierzenia.

Pani Małgorzata Zawadyl została dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zielonce.
Zespołem Szkół Techniczno-Zawodowych im. Czesława Nowaka w Radzyminie będzie zarządzała Pani Małgorzata Zwolska
a dyrektorem Zespołem Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku została Pani Agnieszka Pytkowska.

Dyrektorom placówek z okazji objęcia stanowisk złożono serdeczne gratulacje i życzenia owocnej pracy.