Zakończenie Szkolnego Roku Sportowego 2018/2019

Data: 18.06.2019 r., godz. 11.50    1365
W dniu 17 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wołominie, w obecności Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka spotkali się przedstawiciele szkół i Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w celu podsumowania wyników rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2018/2019.
Zawodniczki i zawodnicy ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w kilku dyscyplinach drużynowych oraz indywidualnych. Po podliczeniu punktów z wszystkich zawodów wyróżniono najlepsze placówki z terenu powiatu wołomińskiego w klasyfikacji szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Zwycięskie szkoły w kategorii „MŁODZIEŻ”
Uczniów urodzonych w latach 2003-2005
POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 ZĄBKI – 164
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 ZĄBKI – 112
III miejsce Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 WOŁOMIN – 80

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – „DZIECI” POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO
w roku szkolnym 2018/2019 zrealizowana przez Zarząd PSZS

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 ZĄBKI – 128
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 ZĄBKI - 124
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 ZIELONKA - 114

LICEALIADA

I miejsce - Liceum Ogólnokształcące w Radzyminie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Wołominie
III miejsce Zespół Szkół w Tłuszczu, III Liceum Ogólnokształcące w Wołominie
V miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Wołominie
VI miejsce Zespół Szkół w Zielonce
VII Zespół Szkół w Markach
VIII Liceum Ogólnokształcące w Urlach

Okolicznościowe puchary i dyplomy dla najlepszych szkół wręczali starosta Adam Lubiak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego Cezary Wnuk wraz z przedstawicielami Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Tadeuszem Jędrasikiem i Mieczysławem Rosłanem.

Zawody sportowe w roku szkolnym 2018/2019 były współfinansowane ze środków Powiatu Wołomińskiego.