"SŁONECZNY" Wakacyjne połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką

Data: 14.06.2019 r., godz. 14.10    1499
Pociąg „Słoneczny” to wakacyjne połączenie stolicy z Trójmiastem i Ustką. W tym roku „Słoneczny” będzie kursował codziennie od 20 czerwca do 1 września.
Z Warszawy do Trójmiasta dojedzie w 3 h 12 min, do Ustki w 5 h 36 min.
Szczegółowy rozkład jazdy pociągu „Słoneczny” dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.
„Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx wyprodukowanych przez
firmę Bombardier. Ich prędkość maksymalna to 160 km/h. Podróż jest szybka i komfortowa. Wagony piętrowe są
klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt.
Podróżny, który zechce zabrać ze sobą rower, doceni możliwość skorzystania ze stojaków na rowery.
W pociągach dostępny jest również catering. Nad spokojnym przebiegiem podróży czuwa uprzejma obsługa.
Bilety na pociąg „Słoneczny” są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach. Honorowane są zniżki ustawowe,
dodatkowo w cenie biletu można zabrać ze sobą rower lub psa. Zakupu biletu można dokonać w kasach biletowych,
w biletomatach KM, za pomocą aplikacji skycash a także bezpośrednio u kierownika pociągu.