PIF-PAF! Jesteś trup

Data: 12.06.2019 r., godz. 15.55    1222
Starosta Wołomiński Adam Lubiak oraz Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości zapraszają na spektakl Teatru przy Fabryczce pt. „PIF-PAF! Jesteś trup” na podstawie scenariusza Williama Mastrosimone’a, który odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o godz. 19:00.
Będziemy przy tobie już zawsze.
Na górze i na dole.
W twojej twarzy.
Pod twoją skórą.
Dopóki nam nie powiesz, dlaczego.
Dlaczego?”

Starosta wołomiński Adam Lubiak oraz Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości zapraszają na spektakl Teatru przy Fabryczce pt. „PIF-PAF! Jesteś trup” na podstawie scenariusza Williama Mastrosimone’a, który odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o godz. 19:00.

Obsada: Borys Gankowski, Maja Kaczkowska, Ala Kozłowska, Ula Laskowska, Karolina Lewandowska, Ewa Lipowska, Łukasz Ludwiniak, Sylwia Nienałtowska, Michał Niemyjski, Blanka Szymczyk, Julia Wiśniewska, Kuba Wrótniak, Adam Zakrzewski.
reżyseria: Monika Kisła, Anna Klamczyńska

Spektakl od 15 roku życia.

Wstęp wolny.

Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości