„VIII Bieg Komandosa” dla szkół podstawowych

Data: 08.04.2019 r., godz. 16.32    1256
W piątek 5 kwietnia na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach w ramach promocji szkoły odbył się VIII Bieg Komandosa. Współorganizatorem konkursu był Powiat Wołomiński.
Zawody współorganizowano z Powiatem Wołomińskim, które to ufundowało wspaniałe nagrody. Szkolny Bieg Komandosa wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych naszego regionu.
Do udziału w tegorocznym biegu zaproszone zostały reprezentacje szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego oraz wyszkowskiego. Udział wzięli uczniowie z następujących szkół:
1. Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej w Miąsem - (11 osób – 3 dziewczęta i 8 chłopców) opiekun Maciej Oleksiak.
2. Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi - (7 osób – 7 chłopców) opiekun Rafał Radzki.
3. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu - (12 osób – 1 dziewczyna i 11 chłopców) opiekun Mariusz Strzelczyk.
4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadowie – (20 osób – 7 dziewcząt i 13 chłopców) opiekun Dorota Nabiałek oraz Jadwiga Ołdak.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt:

1 miejsce – Gabriela Rozbicka – Zespół Szkół w Miąsem.
2 miejsce – Maja Banasiak – Szkoła Podstawowa w Tłuszczu.
3 miejsce – Klaudia Napłoszek – Szkoła Podstawowa w Jadowie.

W klasyfikacji generalnej chłopców:

1 miejsce – Damian Siemionkowski – Zespół Szkół w Mokrej Wsi.
2 miejsce – Jakub Świeżak – Szkoła Postawowa w Jadowie.
3 miejsce – Szymon Lipiński – Szkoła Podstawowa w Tłuszczu.