Nauczyciele awansowani

Data: 18.02.2019 r., godz. 12.00    1563
Dnia 18 lutego 2019 roku w siedzibie Starostwa odbyło się uroczyste wręczenie mianowania dwóm nauczycielom ze szkół naszego Powiatu. Nauczycielami mianowanymi zostali pani Adelina Świder ze Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Marii Konopnickiej w Radzyminie i pan dr Waldemar Andrzej Pytel z Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce.

Nauczyciele podpisali uroczyste ślubowanie: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej”.  Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć ze Starostą i Wicestarostą Powiatu Wołomińskiego.