Wiedeński karnawał w Fabryczce

Data: 18.02.2019 r., godz. 11.52    1334
Karnawał w pełni – czas na bal! W minioną sobotę 15 lutego w “Fabryczce” Prywatna Szkoła Muzyczna w Wołominie miała zaszczyt rozpocząć cykl koncertów karnawałowych. Poczuliśmy się jak na prawdziwym wiedeńskim balu… Jak na tradycję przystało każdy bal czy też koncert powinien rozpoczynać Starosta i tak też było tym razem. Cykl koncertów rozpoczął Starosta Wołomiński Adam Lubiak.
Mogliśmy posłuchać hitów muzyki klasycznej idealnych na karnawał, były polki, menuety, arie operowe oraz polonez. Przepięknie zagrała Festiwalowa Orkiestra Kameralna im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz soliści (Monika Walter-Rosiak – flet, Paweł Rozbicki – fortepian, Kinga Głogowska - mezzosopran), dyrygował gościnnie Chan-Ho Ahn z Korei Południowej, efekty wizualno-dźwiękowe i prowadzenie koncertu – prof. Szymon Kawalla.
Kto nie był niech żałuje, a kto chciałby posłuchać zapraszamy jeszcze na dwa koncerty, których Współorganizatorem jest Powiat Wołomiński.

23.02.2019 godz. 17.00 – Miejski Dom Kultury w Wołominie

24.02.2019 godz. 19.00 – Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce