Jesteś tutaj:

Konkurs plastyczny na znaczek XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

Data: 21.01.2019 r., godz. 12.50    728
Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym na znaczek XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu jednym z Patronów Honorowych jest Starosta Wołomiński Adam Lubiak. Konkurs pod hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego: "Wstańcie, chodźmy!"
Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół na wszystkich etapach edukacyjnych. Szkoły uczestniczące w konkursie przeprowadzają do 31 marca 2019 r. eliminacje wewnątrzszkolne, które wyłonią najlepszą pracę. Do 15 kwietnia najlepsze projekty wraz z kartą uczestnictwa i oświadczeniami należy przesłać do organizatora. Do dnia 30 kwietnia komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę. Wyniki zostaną podane na stronach internetowych www.rodzina.org.pl, www.diecezja.waw.pl, www.powiat-wolominski.pl, www.sptluszcz.pl, www.cktluszcz.pl, a prace wystawione w czasie XXXII Ogólnopolskiego Zjazdu Rodziny Szkół im. JP2 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Tłuszczu w dniach 24 i 25 maja 2019 r. 

Rozdanie nagród nastąpi dnia 11. 10. 2019 r. w czasie XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasnej Górze.

Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu.