Zapraszamy na Dzień Otwarty w Powiatowej Bibliotece

Data: 03.01.2019 r., godz. 16.50    1337
Starosta Wołomiński Adam Lubiak oraz Dyrektor Powiatowej Biblioteki Joanna Hołubicka zapraszają 7 stycznia na Dzień Otwarty w Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie (ul. Ogrodowa 1a).
O godz. 10.00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami, który poprzedzi prezentacja historii Biblioteki. O godz. 10.45 uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach pn. „Równina Wołomińska okiem archeologa”, które przeprowadzi Karol Żołędziewski, mieszkaniec naszego powiatu, doktorant Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas Dnia Otwartego będzie też możliwość zwiedzania nowego budynku biblioteki oraz zapoznania się z nowościami wydawniczymi. Dla wszystkich nowych czytelników organizatorzy przygotowali małe niespodzianki.