Wigilia w Szkole Podstawowej Specjalnej w Radzyminie

Data: 20.12.2018 r., godz. 13.00    1496
W dniu 13 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej Specjalnej im. Marii Konopnickiej w Radzyminie odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe.
Udział w nim wzięli uczniowie wszystkich klas, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście.
Swoją obecnością zaszczycili nas: wicestarosta Pan Robert Szydlik, Pan Cezary Wnuk – wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Pan Paweł Dąbrowski – członek Zarządu Powiatu, Pan Krzysztof Dobrzyniecki – wiceburmistrz Radzymina, Pani Olga Wileńska – naczelnik Wydziału Edukacji. Obecnych na spotkaniu opłatkowym powitała Pani dyrektor Anna Woźniak, składając wszystkim serdeczne, świąteczne życzenia. Życzenia składali także Goście.
Uczniowie zaprezentowali jasełka, które 12.12.2018 r. wystawili na XVII Powiatowym Przeglądzie Umiejętności Artystycznych Osób z Niepełnosprawnością w Wołominie „Wierszem i Sercem Malowane”. Pan wicestarosta wręczył dyplomy uczniom za uczestnictwo oraz podziękowania nauczycielom za przygotowanie podopiecznych. Podczas jasełek dzieci pochwaliły się swoimi talentami aktorskimi oraz umiejętnościami wokalnymi. Temat przedstawienia przybliżył wszystkim obecnym klimat Świąt Bożego Narodzenia.
Kolejnym punktem spotkania było wręczenie prezentów przez św. Mikołaja. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia i usiedli do wspólnego stołu. Przy jedzeniu i słuchaniu kolęd czas upłynął bardzo przyjemnie i szybko.

Anna Woźniak, Dyrektor Szkoły