Choinki za elektrośmieci rozdane!

Data: 18.12.2018 r., godz. 16.06    1523
W sobotę 15 grudnia 2018 r. miała finał przedświąteczna akcja ekologiczna, przygotowana przez Starostwo Powiatowe w Wołominie. Przed budynkiem urzędu odbyła się V zbiórka „elektrośmieci”.
Mieszkańcy naszego powiatu, którzy wzięli udział w akacji, otrzymali choinki w doniczkach w zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. W akcji wziął udział starosta wołomiński Adam Lubiak.

W wyniku akcji zebrano dwa kontenery odpadów i rozdano w sumie 300 sztuk świątecznych drzewek.

Drzewka po świętach powinny być jak najszybciej wyniesione na zewnątrz. Pamiętajmy, że nie powinny one stać w domu dłużej niż 10 dni. Potem drzewka mogą być od razu przesadzone do ogródka i obficie podlane (jeśli ziemia nie będzie zamarznięta).

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w akcji i życzymy równie ekologicznej postawy w innych obszarach życia w Nowym 2019 Roku!