WWL Badminton Yonex Cup Seniorów i Amatorów 2018

Data: 29.11.2018 r., godz. 15.00    1276
W dniach 24-25 listopada w hali Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce w odbył się Turniej Badmintona WWL Badminton Yonex Cup Seniorów i Amatorów 2018 organizowany przez WWL Badminton Club i Powiat Wołomiński.
W ciągu dwóch dni wystartowało 219 zawodniczek i zawodników z Rosji, Austrii, Niemiec i Polski. Rozegrano ponad 350 pojedynków na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie w sobotę można było podziwiać najlepszych badmintonistów walczących o najwyższe lokaty. Ten sezon jest szczególny, bo wszyscy walczą o kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów, które odbędą się w sierpniu 2019 r. w Katowicach. Turniej w Zielonce miał bardzo wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Mógł się odbyć dzięki dużemu zaangażowaniu sympatyków tej dyscypliny sportu, zrzeszonych w klubie WWL Badminton Club oraz dzięki wsparciu sponsorów i współorganizatorów. W ceremonii dekoracji najlepszych zawodniczek i zawodników wzięli udział: Burmistrz Miasta Zielonka Kamil Michał Iwandowski i przedstawicielka Rady Miasta Anna Abramczyk. Turniej wsparli: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Powiat Wołomiński, Miasto Zielonka, VEKTOR MEDIA (YONEX), Fair Play Plus Marek Korzeniewski, HIKOKI Power Tools Polska, Centrum Budowlane Jędrzejuk oraz Wodociąg Marecki. Dziękujemy!!!

WWL Badminton Club