Ostatnia LIV sesja Rady Powiatu Wołomińskiego

Data: 19.10.2018 r., godz. 10.08    1527
Ostatnia LIV sesja Rady Powiatu Wołomińskiego kadencji 2014-2018 odbyła się 18.10.18 r. w Starostwie Powiatowym w Wołominie. Sprawozdanie Starosty Kazimierza Rakowskiego stanowiło podsumowanie czteroletniej kadencji Zarządu i Rady Powiatu.
Cztery lata minęły szybko, pozostawiamy widoczne dokonania i efekty pracy Zarządu i Rady Powiatu Wołomińskiego oraz pracowników Starostwa. Zostawiamy po sobie inwestycje zrealizowane i kilkadziesiąt gotowych projektów technicznych, dla kolejnego Zarządu Powiatu Wołomińskiego, powiedział Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski.

Na zakończenie sesji Starosta Kazimierz Rakowski i Przewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego Janusz Werczyński podziękowali wszystkim radnym za czteroletnią współpracę.