V Powiatowy Rajd Rowerowy z Naturą i Kulturą we wtorek 25 września br.

Data: 17.09.2018 r., godz. 12.00    1249
Starosta Wołomiński, Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół w Tłuszczu wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu zapraszają uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wołomińskiego wraz z opiekunami na V Powiatowy Rajd Rowerowy z Naturą i Kulturą, który odbędzie się 25 września 2018 r.
Celem rajdu jest popularyzacja walorów przyrodniczych, krajobrazowych i architektonicznych naszej małej Ojczyzny, promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku, integrowanie młodych mieszkańców gmin powiatu wołomińskiego wokół kultury regionu oraz popularyzacja lokalnych szlaków rowerowych.
Prosimy o zgłoszenie szkoły (liczba uczestników do 20 osób wraz z opiekunami) do 20 września pod nr tel. 608 826 230 lub 503 836 577 (osoby do kontaktu: Artur Franczuk i Elżbieta Ołdak).