"Wierszem i Sercem Malowane"

Data: 21.12.2017 r., godz. 10.00    2077
Po raz szesnasty, w dniach 12-13 grudnia br., w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się Powiatowy Przegląd Umiejętności Artystycznych Osób z Niepełnosprawnością "Wierszem i Sercem Malowane".
Przez dwa dni wydarzenia na scenie swoje umiejętności zaprezentowało ponad 230 artystów z 13 placówek powiatu wołomińskiego, przedstawiając piękne, świąteczne historie. Przegląd to nie tylko bożonarodzeniowe opowieści, ale również wystawa plastyczna. Tematem przewodnim tegorocznych prac był stroik świąteczny.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Wołomiński, Burmistrzowie Wołomina, Zielonki, Ząbek, Marek, Radzymina, Tłuszcza oraz Wójt Klembowa. organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom przeglądu: zarówno artystom, jak i zgromadzonej widowni oraz zaproszonym gościom obecnym na przedstawieniach. Do zobaczenia za rok!