Konkurs w ramach akcji pn. „Przyroda–Przygoda”. Znamy Zwycięzców!

Data: 18.06.2018 r., godz. 15.00    1607
W związku z rozstrzygnięciem konkursu w ramach akcji pn. „Przyroda–Przygoda” realizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wołominie ogłaszamy listę laureatów konkursu
I miejsce  drużyna z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie, za Quest pn. „W Arciechowie wśród dębów, łąk i wody”

II miejsce drużyna z Liceum Ogólnokształcącego w Tłuszczu, za Quest pn. „Sekrety Tłuszczańskich drzew”

III miejsce drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie, za Quest pn. „W Radzyminie na spacerze szlakiem drzew mijanych”

Nagrody pocieszenia otrzymuje drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie, za Quest pn. „Skrywane zakątki Ostrówka” oraz drużyna z Zespołu Szkół w Wołominie za Quest pn. „Tajemnice Dębiny”

Szkoła, z której została zgłoszona drużyna i która zajęła I miejsce otrzyma, do wyboru:
- zakup i montaż, na terenie szkoły, ławki z panelem fotowoltaicznym i możliwością ładowania urządzeń elektronicznych
- wyposażenie pracowni, służące pogłębianiu wiedzy o środowisku

Szczegółowe informacje w sprawie odbioru nagród przekażemy mailowo Opiekunom. Zwycięski Quest jest już umieszczony na stronie: http://questy.com.pl/pl/quests/309-w-arciechowie-wsrod-debow-lak-i-wody.html

Zapraszamy do odwiedzenia malowniczego Arciechowa i przejścia trasy Questu. Na wytrwałych turystów na końcu trasy czeka skarb!

Pozostałe questy będziemy sukcesywnie udostępniać i zachęcać do poszukiwania skarbów w tych wyjątkowych miejscach. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe pomysły na przyrodnicze spacery ukazujące piękno wołomińskiej przyrody!