Rodzinny trening w Zespole Szkół na Inżynierskiej

Data: 11.06.2018 r., godz. 15.06    1530
W piątek 8 czerwca na terenie boisk zewnętrznych Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce odbył się Rodzinny Trening Gier Zespołowych. Piękna słoneczna pogoda, jaka przywitała tego dnia wielu małych sportowców, wybitnie sprzyjała aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Trenerzy i rodzice Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, a w spotkaniu wzięli udział nie tylko karatecy, lecz również całe rodziny wraz z przyjaciółmi i znajomi młodych wojowników z całego Powiatu Wołomińskiego.
Podczas wydarzenia zgromadzonych odwiedzili: Burmistrz Miasta Zielonka Pan Grzegorz Dudzik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Zielonce Pani Anna Nowińska-Mróz, którzy w szczególności zwracali uwagę, aby rywalizacja odbywała się w duchu zdrowego współzawodnictwa i zasad „fair play".
W dalszej części spotkania w wir zabawy pod hasłem „Ćwiczmy Razem!" zostali porwani także rodzice, a sportowa atmosfera wokół siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i zabaw była wyśmienita. Na zakończenie wszyscy licznie zgromadzeni wzięli udział smakowitym poczęstunku przy ognisku, gdzie każdy z uczestników ćwiczeń otrzymał nagrody. Więcej informacji i zdjęcia z treningu na www.kswkyokushin.pl