III Konkurs Młodych talentów

Data: 04.06.2018 r., godz. 16.30    1937
W dniu 3 czerwca 2018 roku w Pałacu w Chrzęsnem, odbył się III Konkurs Młodych Talentów. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież z Powiatu Wołomińskiego a gościem specjalnym wydarzenia był aktor i muzyk Mieczysław Pernach
Dnia 3 czerwca w niedzielę, w Pałacu w Chrzęsnem, odbył się III Konkurs Młodych Talentów. Uczestnikami wydarzenia były dzieci i młodzież z Powiatu Wołomińskiego — dokładnie z Gminy Klembów. Gościem specjalnym wydarzenia był aktor i muzyk Mieczysław Pernach. Jego koncert wokalny uświetnił uroczystość rozdania nagród młodym laureatom, którym nadany został tytuł - „Talent Powiatu Wołomińskiego". Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez Radnych Powiatu Wołomińskiego: Magdalenę Suchenek i Andrzeja Zbyszyńskiego.
Serdecznie gratulujemy młodzieży artystycznej!