Powiat buduje bezpieczne skrzyżowania

Data: 03.05.2018 r., godz. 00.00    1880
Dobiega końca budowa wyniesionego skrzyżowania na zbiegu ulic Piłsudskiego i Lwowskiej w Wołominie. Inwestycję w całości wykonuje Powiat Wołomiński, koszt przedsięwzięcia wynosi 166 tys. zł.
Niebawem rozpocznie się budowa kolejnego bezpiecznego skrzyżowania przy ul. Piłsudskiego i Gdyńskiej. Koszt tego zadania to 161 tys. zł z budżetu powiatu. Obydwie inwestycje realizowane są w ramach priorytetowego zadania poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatowych, szczególnie na newralgicznych skrzyżowaniach, położonych w pobliżu placówek oświatowych, kościołów, ośrodków zdrowia, urzędów. Następne wyniesione skrzyżowanie powstanie w Ząbkach, przy ulicach Rychlińskiego i Wojska Polskiego. Rozpoczęcie budowy planowane jest jeszcze przed wakacjami.