VI Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej
"Let’s sing up the storm"

Data: 27.04.2018 r., godz. 16.00    3425
W piątek 20.04.2018 w Zespole Szkół im. Ignacego Mościckiego w Zielonce odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing up the storm”. Cenne nagrody dla laureatów ufundowali Powiat wołomiński oraz Burmistrz Miasta Zielonka - Grzegorz Dudzik.
W tym roku szkoła gościła 32 uczestników z zaprzyjaźnionych szkół podstawowch i szkół średnich. Występy oceniane były przez profesjonalne jury w składzie: pan Maciej Strzelczyk, pan Piotr Wąsik, pan Jacek Baranowski i pan Adrian Radzikowski.

Zwyciężczynią tegorocznego konkursu została Zofia Biazik z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Ząbkach. Drugie miejsce zajęła Julia Karpińska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach, a miejsce trzecie Zuzanna Ryszawa z Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Urlach. Wyróżnienia w trzech kategoriach otrzymali: Eliza Dobrzyńska, Małgorzata Popławska oraz Magdalena Wieliczko i Agnieszka Kania

Nagrodę specjalną przyznaną przez samorząd uczniowski szkoły otrzymała Paulina Radomska. Zgromadzona publiczność gorąco dopingowała niełatwe zmagania uczestników, które wymagały połączenia talentu muzycznego oraz znajomości i dobrej wymowy w języku angielskim. Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy, laureatom jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy za rok.