Bądź bezpieczny z Powiatem Wołomińskim - spotkanie

Data: 30.04.2018 r., godz. 16.00    1874
Przygotowane przez Powiat Wołomiński etui ochronne na karty płatnicze spotkało się z dużym zainteresowaniem. Sczytanie karty to jednak tylko część z możliwości jakimi dysponują nowocześni złodzieje. Dlatego musimy mieć świadomość zasad zachowania bezpieczeństwa przy korzystaniu z nowoczesnych technologii.

Opowiemy o nich podczas spotkania „Bezpieczne bankowanie”, na które zaprasza Powiat Wołomiński razem z „Bankiem Pocztowym” - 14 maja o godz. 17.30 do wołomińskiej Fabryczki (ul. Orwida 20). Poruszymy m.in. sprawę zakupów w internecie, oszustw rekrutacyjnych, ochrony przed socjotechnikami czy korzystania z haseł i numerów PIN.

Dla 100 pierwszych osób, które przyjdą na spotkanie przygotowaliśmy „camera blocker” – prosty gadżet, dzięki któremu zasłonicie kamerę w komputerze przed oczami internetowych podglądaczy.