Poznaliśmy solistów

Data: 17.04.2018 r., godz. 15.00    1944
W sobotę 14 kwietnia odbył się casting dla dzieci i młodzieży z naszego powiatu. Jury szukało młodych solistów do występu podczas koncertu zjednoczonych chórów z Powiatu Wołomińskiego z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w październiku tego roku.

Komisja w składzie: Przewodnicząca Sylwia Krzywda, członkowie Andrzej Zbyszyński, Wojciech Bardowski po przesłuchaniu 13 uczestników postanowiło zakwalifikować do udziału w koncercie zjednoczonych chórów z Powiatu Wołomińskiego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości”, który odbędzie się w Zielonce w październiku 2018 r. następujących solistów:

1. Joanna Polkowska,
2. Maria Kaim,
3. Karolina Przywoźna
4. Szymon Wolak
5. Joanna Kowalczyk,
6. Aleksandra Dołowa,
7. Maja Stolarczyk.

W imieniu organizatorów i jury dziękujemy wszystkim uczestnikom castingu.
Z wyżej wyłonionymi uczestnikami w najbliższych dniach skontaktuje się kierownik muzyczny koncertu Pani Sylwia Krzywda celem ustalenia pierwszego spotkania organizacyjnego.