Kondolencje

Data: 17.04.2018 r., godz. 12.30    2047
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stefana Perzanowskiego - wieloletniego dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich rejon Wołomin oraz radnego gminy Wołomin w latach 1998–2006.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stefana
Perzanowskiego
- wieloletniego dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg
Wojewódzkich rejon Wołomin oraz radnego gminy Wołomin w latach
1998–2006.
Rodzinie oraz przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia.

Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski
wraz z Zarządem Powiatu i pracownikami Starostwa
Przewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego Janusz Werczyński
z radnymi

Msza św. pogrzebowa za śp. Stefana Jana Perzanowskiego zostanie odprawiona 19.04.2018 o godz. 14.00 w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach.

Na stronie www MZDW czytamy:

"Stefan Perzanowski kierował Rejonem Drogowym w Wołominie, jednostką terenową Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie od 1 stycznia 1999r., czyli od powstania jednostki aż do dziś. Jednak z drogownictwem związany był już od 40 lat. Od 1978r. pełnił funkcje kierownicze w Wojewódzkiej Dyrekcji Dróg i Mostów.

W latach 1998–2006 był Radnym Rady Miejskiej w Wołominie. Pełnił funkcje Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Dzięki jego zaangażowaniu udało się wybudować i zmodernizować setki kilometrów dróg wojewódzkich na Mazowszu zlokalizowanych na wschodnim obszarze aglomeracji warszawskiej oraz przebudować wiele obiektów mostowych. Pomimo odpowiedzialności za obszar wyjątkowo trudny z uwagi na teren mocno zurbanizowany oraz różne, często sprzeczne, postulaty środowisk lokalnych potrafił zawsze w sposób rzeczowy rozwiązywać problemy. Jego zdolności organizacyjne i ścisła współpraca z samorządami powiatowymi i gminnymi przyniosła wymierne korzyści dla poprawy stanu dróg w województwie mazowieckim. Był człowiekiem niezwykle aktywnym w pracy społecznej na rzecz polskiego drogownictwa. Należał do Izby Inżynierów Budowlanych".