Data: 09.04.2021 r., godz. 14.30    687
W dniach 12-23 kwietnia br. wykonawca rozbudowy drogi powiatowej nr 4338W na odcinku Kowalicha-Marianów przystąpi do wykonania nowej nawierzchni asfaltowej na ul. Słonecznej w msc. Kowalicha do ul. Mariańskiej w msc. Marianów.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 12-23 kwietnia br. wykonawca rozbudowy drogi powiatowej nr 4338W na odcinku Kowalicha-Marianów przystąpi do wykonania nowej nawierzchni asfaltowej na ul. Słonecznej w msc. Kowalicha do ul. Mariańskiej w msc. Marianów.

W związku z powyższym nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu wskazanego odcinka drogi. Wykonawca prac zapewni mieszkańcom okolicznych posesji dojazd do swoich nieruchomości.
Przepraszamy za utrudnienia!

Inwestycja realizowana jest dzięki wsparciu z Funduszu Dróg Samorządowych. Dofinansowanie zewnętrzne wartej 7,4 mln z rozbudowy wynosi 70%.
W ramach modernizacji realizujemy m.in.:
  • Wzmocnienie i poszerzenie istniejącej jezdni;
  • Budowę chodników i ciągów pieszo-rowerowych;
  • Budowę zatok autobusowych;
  • Wykonanie oświetlenia ulicznego;
  • Budowę studni i wpustów deszczowych.