Powiatowa Karta Rodziny nr 8000

Data: 20.03.2018 r., godz. 15.32    2362
W niecodziennej scenerii, niedzielnego, słonecznego popołudnia przy kręceniu palm wielkanocnych przez mieszkańców Roszczepu, na pięknej sali OSP w Roszczepie gm. Klembów, Pan Starosta Kazimierz Rakowski razem z Wójtem Gminy Klembów Panem Rafałem Mathiakiem wręczyli 18 marca br. Powiatową Kartę Rodziny Nr 8000.
Pan Starosta z Panem Wójtem złożyli przepiękne życzenia wszelkiej pomyślności dla całej rodziny.
Tym razem jubileuszowa Karta przypadła Pani Anecie Myśliwiec, mamie piątki wspaniałych dzieci z rocznymi ślicznymi bliźniaczkami – Aleksandrą i Alicją. Okolicznościowy, pamiątkowy list od Starostwa Powiatowego dla rodziny, wraz z bukietem pięknych herbacianych róż od Pana Starosty trafił do rąk Pani Anety. Oliwia otrzymała pokaźny zestaw słodyczy dla dzieci i całej rodziny a całości dopełnił wręczony Przemysławowi nowoczesny szybkowar. Pan Wójt R. Mathiak w imieniu Gminy Klembów wręczył rodzinie bardzo przydatną sokowirówkę. Uroczystość odbyła się z okazji wydania jubileuszowej 8000-nej Powiatowej Karty Rodziny uprawniającej do wielu ulg i zniżek w opłatach za usługi społeczne dla posiadaczy karty w ramach Programu polityki prorodzinnej w Powiecie Wołomińskim TAKrodzina.pl, które są współfinansowane przez Gminę i Powiat.
Miłą uroczystość zakończyły rozmowy przy wspaniałym żurku i domowych ciastach.

Informacja przygotowana przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej