Data: 22.10.2020 r., godz. 10.24    876
Dodatkowe stanowiska obsługi interesantów w zakresie spraw dot. ochrony środowiska i budownictwa w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Prądzyńskiego 3 w Wołominie.
Szanowni Państwo,

mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Wołominie, w siedzibie Starostwa przy ul. Prądzyńskiego 3 w Wołominie na sali obsługi mieszkańców (wejście B) zostały uruchomione dodatkowe stanowiska obsługi interesantów w zakresie spraw dot. ochrony środowiska i budownictwa. Obsługa wniosków paszportowych odbywa się bez zmian. Informacja i kancelaria ogólna znajduje się w dotychczasowej lokalizacji (wejście A).
Adam Lubiak - Starosta Wołomiński, wprowadził również zmiany w organizacji pracy Starostwa umożliwiające pracę zdalną dla części pracowników oraz podział na zespoły w ramach danych wydziałów, w celu zabezpieczenia ciągłości pracy w przypadku wystąpienia zachorowań wśród kadry pracowniczej.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z usług i świadczeń Starostwa Powiatowego w Wołominie za pośrednictwem m.in.:
  • e-PUAP;
  • poczty;
  • urzędomatów InPost;
  • wrzutni dokumentów;
  • spraw komunikacyjnych: www.esp.pwpw.pl;
  • spraw z zakresu geodezji: wolomin.podgik.pl.